Štěňátka Tinušky a Tikkynka narozená 18.3.2011

maminka odpočívá 18. března 2011 v noci se nám narodilo 6 krásných štěnátek. Máme 4 tricolor holčičky, 1 tricolor kluka a 1 blond kluka. Ze šťěňátek máme opravdu velikou radost a Tinuška se o ně hezky stará. Tinuška začala rodit v noci ve 4 hodiny a poslední štěndo se narodilo v 9:50. Prvním narozeným štěňátkem byl klučina blonďák, pak následovaly holčiny a partu uzavřel tricolor pejsek. Musíme přiznat, že po probdělé noci jsme byli na padnutí, ale šťastní. Chtěl bych moc poděkovat všem co nám celou dobu pomáhali a drželi palce. Zvláštní dík těm, kteří se  nevyspali s námi jako Petr a Pavla Urbanovi, Kačka a v neposlední řadě paní veterinářka MVDr. Nováková. Ještě jednou všem moc děkujeme.

Na Stránce postupně přibývají informace o štěňátcích, fotky a videa. Pro fotky ze života štěňátek do 1.měsíce  klikněte sem a pro novější fotky zase sem:) 

Pravidelně také přídáváme videa našich štěňátek, zatím většinou z mlíkárny. Pro videa klikněte sem.

int(1)

Novinky

 • Štěňátka od Abigail Bashi-Bazouk

  4.8.2016

  Ebinka (Abigail) z naší party A porodila 23.6.2016 v Týnu nad Vltavou pět krásných štěňátek. Štěníci ponesou jméno chovné stanice své maminky The Fluffy Ears a od 19.8.2016 budou připraveni na cestu do nových domovů. Pro více informací se podívejte na www.nasbeagle.cz Štěníci vyrůstají v domácím prostředí v těsném kontaktu s rodinou a budou tedy dostatečně socializovaní a vymazlení:)

 • Klubová výstava Všeteč

  10.9.2011

  Klubová výstava dopadla výborně. Více informaci zde.

 • klubová výstava Všeteč.

  5.9.2011

  Tuto sobotu vyrážíme směr Všeteč na klubovou výstavu. Lenka cvičně vystaví Blonda ve třídě štěňat a Honza Kocián zase malou Jessie (Anouk Bashi-Bazouk). Možná také dorazí malá krtečková (Audrey Bashi-Bazouk) a malá véčková (Abigail Bashi-Bazouk). Snad také nebude chybět Kačka s tátou Tikkčou. No prostě už se moc těšíme na rodinné setkání:)) 

 • Loučení se štěníky

  22.6.2011

  Postupně jsme se rozloučili s většinou štěníků až na blonďáčka, který zatím kempuje u nás:)

 • štěníci s připraveným batůžkem

  26.5.2011

  Pro vážné zájemce máme ještě volné štěníky připravené na odchod do nových domovů.

Starší »