Tinuščátka - nebo také TéTéčka (Tina a Tikky)

Naše štěňátka narozená18.3.2011 už se odstěhovala k novým pánečkům. Jedinou výjimkou je blonďáček Atilla, který od nás nechtěl a zůstává tedy u nás:)  klikněte sem pro více informací.        

Tina z Rožnovské Kyčery x Ob-la-di´s Stupid like Otto 

 

Netrpělivě očekávaná štěňátka naší Tinušky a Tikkynka z chovatelské stanice Z KARPATSKÉHO LESA se narodila 18.3.2011 Toho správného pejska pro Tinušku jsme se snažili vybírat pečlivě za vydatné pomoci naší poradkyně chovu, které tímto děkujeme za pomoc a podrobný popis doporučených psů. A proč právě Tikky? Když opomenu jeho nesporné exteriérové kvality (krásný typ Bígla s naprosto úžasnou hlavou) tak je to pejsek, kterého i s jeho paničkou dobře známe z výstav a společného psího tábora. Známe tak Tikkču jako správného mazlivého a ovladatelného Bígla. To, že je Kačka naše kamarádka, nám výběr ještě usnadnilo:) Krytí proběhlo 14.1.2011 a sono vyšetření předpovídalo nejméně 5 štěňátek. Podle toho jak se Tinuška zakulacovala a krmila jsme začali tušit, že štěníků bude asi více. To se nakonec 18.března potvrdilo a Tinuška přivedla na svět šest krásných šťěňátek (dva kluky a čtyři holčičky) 

 

Další fotky naší maminky najdete ve fotogalerii nebo klikněte sem.

 

 

ŠTĚŇÁTKA

Deníček - jak rostou?

int(1)

Novinky

 • Štěňátka od Abigail Bashi-Bazouk

  4.8.2016

  Ebinka (Abigail) z naší party A porodila 23.6.2016 v Týnu nad Vltavou pět krásných štěňátek. Štěníci ponesou jméno chovné stanice své maminky The Fluffy Ears a od 19.8.2016 budou připraveni na cestu do nových domovů. Pro více informací se podívejte na www.nasbeagle.cz Štěníci vyrůstají v domácím prostředí v těsném kontaktu s rodinou a budou tedy dostatečně socializovaní a vymazlení:)

 • Klubová výstava Všeteč

  10.9.2011

  Klubová výstava dopadla výborně. Více informaci zde.

 • klubová výstava Všeteč.

  5.9.2011

  Tuto sobotu vyrážíme směr Všeteč na klubovou výstavu. Lenka cvičně vystaví Blonda ve třídě štěňat a Honza Kocián zase malou Jessie (Anouk Bashi-Bazouk). Možná také dorazí malá krtečková (Audrey Bashi-Bazouk) a malá véčková (Abigail Bashi-Bazouk). Snad také nebude chybět Kačka s tátou Tikkčou. No prostě už se moc těšíme na rodinné setkání:)) 

 • Loučení se štěníky

  22.6.2011

  Postupně jsme se rozloučili s většinou štěníků až na blonďáčka, který zatím kempuje u nás:)

 • štěníci s připraveným batůžkem

  26.5.2011

  Pro vážné zájemce máme ještě volné štěníky připravené na odchod do nových domovů.

Starší »