Tina z Rožnovské Kyčery

 Tina z Rožnovské Kyčery (Tinuša, Trnucha, Muf, Myšice...) je naše první bíglí slečna a přivezli jsem si ji z Rožnova pod Radhoštěm kde se 9.5.2006 narodila. Asi jako každý bígl je Tinuš výrazná osobnost, navíc s aristokratickými manýry. Od malička s ní chodíme cvičit, složila zkoušky ZOP, ZZO, BH, BZH v I.ceně (naše zkušnost s loveckou kynologií), ZCP 1 canisterapeutický pes a také se pokoušíme o Agility s buřtem. Tinuša je neuvěřitelný mlsoun a někdy lupič jídla. Slovo mlsoun v případě Tíny znamená, že není absolutně vybíravá a marně přemýšlím čím by pohrdla. V létě jsem se divil že nám nedozrávají jahody než jsem zjistil kdo je chodí sklízet. Samozřejmě si vybírala jen ty zralé a se stejným talentem trhá borůvky nebo ostružiny v lese. Tinuš je dáma přátelské povahy, ráda se večer přitulí a vyžaduje drbání. Opravdu mě naučila jak je při výchově psa důležitá důslednost potvůrka jedna mazaná:). Jinak je také přesně ten typ Bígla, který se pro piškot nebo něco k jídlu přetrhne. Jak je v ruce něco k jídlu chápe neuvěřitelně rychle a je ten nejposlušnější pes na světě. Fotky najdete v galerii nebo klikněte zde.

Průkaz původu Tina z Rožnovské Kyčery a další doklady:

 

 

 

int(1)

Novinky

 • Štěňátka od Abigail Bashi-Bazouk

  4.8.2016

  Ebinka (Abigail) z naší party A porodila 23.6.2016 v Týnu nad Vltavou pět krásných štěňátek. Štěníci ponesou jméno chovné stanice své maminky The Fluffy Ears a od 19.8.2016 budou připraveni na cestu do nových domovů. Pro více informací se podívejte na www.nasbeagle.cz Štěníci vyrůstají v domácím prostředí v těsném kontaktu s rodinou a budou tedy dostatečně socializovaní a vymazlení:)

 • Klubová výstava Všeteč

  10.9.2011

  Klubová výstava dopadla výborně. Více informaci zde.

 • klubová výstava Všeteč.

  5.9.2011

  Tuto sobotu vyrážíme směr Všeteč na klubovou výstavu. Lenka cvičně vystaví Blonda ve třídě štěňat a Honza Kocián zase malou Jessie (Anouk Bashi-Bazouk). Možná také dorazí malá krtečková (Audrey Bashi-Bazouk) a malá véčková (Abigail Bashi-Bazouk). Snad také nebude chybět Kačka s tátou Tikkčou. No prostě už se moc těšíme na rodinné setkání:)) 

 • Loučení se štěníky

  22.6.2011

  Postupně jsme se rozloučili s většinou štěníků až na blonďáčka, který zatím kempuje u nás:)

 • štěníci s připraveným batůžkem

  26.5.2011

  Pro vážné zájemce máme ještě volné štěníky připravené na odchod do nových domovů.

Starší »