Kissy Darksan

    Kissy Darksan (kisuča, malá, kissinger, mrcaska, účko, drobča). Kissy je od začátu července 09 "posilou" naší smečky, narodila se 23.11.08  ve slovenské chov. stanici Darksan a než se nastěhovala k nám bydlela v chov. stanici Tergy. Drobču jsme si přivezli už jako dorostenku v 7 měsících a neměli ji jako Tinušku od malého šťěňátka. Byla přivyklá na život venku v kotci a museli jsem ji tak jako šťěňátku vysvětlit základy hygieny pro život v domě. Naštěstí pro nás vše pochopila a rychle se zabydlela. Kissy je temperamentní malá potvůrka a bravurní skokan (skok na stůl bez rozběhu není problém - v tom ji samozřejmě nepodporujeme), ale také velký mazel. Tinuška dostávala pořádně zabrat, protože měla malou pořád na hřbetě, ale zatím to nesla statečně a občas se s Kisskou pustí do hry. Dnes je Kissy největší parťák s Blondem, se kterým "blbnou" na zahradě. Kisska je Bígl jemné povahy, šikovná a učenlivá. Zatím má složené zkoušky ZOP, ZZO, BH, ZCP 1 - canisterapeutický pes. Snažíme se také trochu pohnout s Agility, ale tady budu větší brzdou já a moje tréma než Kísa. Kissy je takový domovní alarm a spolehlivě ohlašuje když se kolem domu něco děje, ale štěkáním to samozřejmě končí jako asi u každého bígla. Kdo už projde brankou tak se přeci vítá:) Další fotky najdete v galerii nebo klikněte zde.

 

Průkaz původu Kissy Darksan a další doklady: 

int(1)

Novinky

 • Štěňátka od Abigail Bashi-Bazouk

  4.8.2016

  Ebinka (Abigail) z naší party A porodila 23.6.2016 v Týnu nad Vltavou pět krásných štěňátek. Štěníci ponesou jméno chovné stanice své maminky The Fluffy Ears a od 19.8.2016 budou připraveni na cestu do nových domovů. Pro více informací se podívejte na www.nasbeagle.cz Štěníci vyrůstají v domácím prostředí v těsném kontaktu s rodinou a budou tedy dostatečně socializovaní a vymazlení:)

 • Klubová výstava Všeteč

  10.9.2011

  Klubová výstava dopadla výborně. Více informaci zde.

 • klubová výstava Všeteč.

  5.9.2011

  Tuto sobotu vyrážíme směr Všeteč na klubovou výstavu. Lenka cvičně vystaví Blonda ve třídě štěňat a Honza Kocián zase malou Jessie (Anouk Bashi-Bazouk). Možná také dorazí malá krtečková (Audrey Bashi-Bazouk) a malá véčková (Abigail Bashi-Bazouk). Snad také nebude chybět Kačka s tátou Tikkčou. No prostě už se moc těšíme na rodinné setkání:)) 

 • Loučení se štěníky

  22.6.2011

  Postupně jsme se rozloučili s většinou štěníků až na blonďáčka, který zatím kempuje u nás:)

 • štěníci s připraveným batůžkem

  26.5.2011

  Pro vážné zájemce máme ještě volné štěníky připravené na odchod do nových domovů.

Starší »