O nás

P1040655S naší smečkou žijeme na okraji malé vesnice Sudislav nad Orlicí asi 10km od okresního města Ústí nad Orlicí. Tady jsme v roce 2009 dostavěli roubený domek a začali s vesnickým životem. S naší smečkou si můžeme užívat velké zahrady (tedy pokud nejde o sekání trávy), krásného výhledu, blízkého lesa a přírody vůbec. Právě klid a kontakt s přírodou byl hlavní důvod proč jsme se rozhodli opustit pohodlí města a odstěhovat se na vesnici se 130 obyvateli, jejíž jedinou devízou je dobře fungující malá hospoda. P1030800Připouštíme, řada věcí je výrazně složitější než ve městě, ale i tak našeho rozhodnutí nelitujeme.

 

int(1)

Novinky

 • Štěňátka od Abigail Bashi-Bazouk

  4.8.2016

  Ebinka (Abigail) z naší party A porodila 23.6.2016 v Týnu nad Vltavou pět krásných štěňátek. Štěníci ponesou jméno chovné stanice své maminky The Fluffy Ears a od 19.8.2016 budou připraveni na cestu do nových domovů. Pro více informací se podívejte na www.nasbeagle.cz Štěníci vyrůstají v domácím prostředí v těsném kontaktu s rodinou a budou tedy dostatečně socializovaní a vymazlení:)

 • Klubová výstava Všeteč

  10.9.2011

  Klubová výstava dopadla výborně. Více informaci zde.

 • klubová výstava Všeteč.

  5.9.2011

  Tuto sobotu vyrážíme směr Všeteč na klubovou výstavu. Lenka cvičně vystaví Blonda ve třídě štěňat a Honza Kocián zase malou Jessie (Anouk Bashi-Bazouk). Možná také dorazí malá krtečková (Audrey Bashi-Bazouk) a malá véčková (Abigail Bashi-Bazouk). Snad také nebude chybět Kačka s tátou Tikkčou. No prostě už se moc těšíme na rodinné setkání:)) 

 • Loučení se štěníky

  22.6.2011

  Postupně jsme se rozloučili s většinou štěníků až na blonďáčka, který zatím kempuje u nás:)

 • štěníci s připraveným batůžkem

  26.5.2011

  Pro vážné zájemce máme ještě volné štěníky připravené na odchod do nových domovů.

Starší »