Klubová výstava Všeteč 10.9.2011

V sobotu 10.9.2011 jsme se s celou naší smečkou vypravili na klubovou výstavu, která se konala ve Všeteči u Týna nad Vltavou. Cesta nám dala asi tři hodiny takže jsem si museli trochu přivstat abychom dorazili včas. Na místo jsme přijeli kolem deváté, patrně jako jedni z posledních. Blonďák zatím bohužel nerad cestuje, celou cestu byl přitisknutý ke Kissince a slintal ji na hlavu, takže když jsme vystupovali z auta byla chuděra celá mokrá. Stihli jsme trošku provětrat smečku a přesunuli se na místní hřiště kde se výstava konala. Hned od brány jsme viděli Kačku s Tikkoušem a Honzu s naší malou Jessie. Ani jsme se nestihli rozkoukat a začalo posuzování v kruzích. Pro obě štěňátka z našeho odchovu a jejich handlery to byla první výstavní zkušenost a o to více nás potěšili jejich výsledky. Lenka vyběhala s naším Blonďákem velmi hezký posudek a známku velmi nadějný 2 (rozhodčí Mike Denny). Honza s Jessie známku velmi nadějná 3 a taktéž velmi  hezký posudek (rozhodčí Martin Sanders). Honza na místě slíbil svým rivalům, že to bylo naposledy a příště si první místo nenechají vzít. Otec štěňátek Tikky se i přes velkou konkurenci také nenechal zahanbit a odnesl si známku výborný 3. Během výstavy se svými pánečky přijelo ukázat další štěňátko z našeho odchovu a to malá Abigail, které jsme doma říkali véčko a tak jsem nemohli být spokojenější. Myslím, že klubová výstavy byla organizačně velmi dobře zajištěná, v příjemném prostředí, s vydařeným počasím a navíc okořeněná dobrými výsledky.


Pan rozhodčí vypadá přísně Pan rozhodčí vypadá přísně
Lenka říká "Blonde stůůůj" :) Lenka říká "Blonde stůůůj" :)
 
posouzení na stole posouzení na stole
 
jdeme se ukázat v pohybu jdeme se ukázat v pohybu
 
super, Blonďáček je velmi nadějný 2 super, Blonďáček je velmi nadějný 2
radost pokračuje, Jessie je VN3:) radost pokračuje, Jessie je VN3:)
Honza a jeho rivalky:) Honza a jeho rivalky:)
Abigail véčková Abigail véčková
Abigail véčková Abigail véčková
Profikačka a Tikkoušek Profikačka a Tikkoušek
 
Tikkys je V3:) Tikkys je V3:)
klasika, tygřice Jessie válcuje Blonda klasika, tygřice Jessie válcuje Blonda
rodinka rodinka

int(4)

Novinky

 • Štěníci 6 den

  23.3.2011

  Štěnda rostou a vesele se krmí - prakticky nepřetržitě. Také se začínají hlasitě projevovat a je legrace poslouchat co jsou schopná vytvořit za zvuky. Bohužel vždy když pípne kamera tak si dají pauzu :(

 • Štěníci 2 den života

  19.3.2011

  Přidáváme videa našich štěňátek.

 • Štěnící

  18.3.2011

  Hurá máme šťěňátka, Tinuša během noci porodila 4 tricolor holčiny, 1 tricolor pejska a jednoho blond pejska. Hned jak se proberu z komatu napíšu víc.

 • Štěníci

  16.3.2011

  Tinuša byla v noci neklidná a ráno jsme naměřili pokles teploty.  Podle všeho se blíží čas porodu. Držte nám palce.

 • Štěníci

  15.3.2011

  60 den - stále čekáme, na bříšku Tinušky je vidět aktivita mrňousů tak uvidíme kdy to propukne.

« Novější | Starší »