Klubová výstava Všeteč 10.9.2011

V sobotu 10.9.2011 jsme se s celou naší smečkou vypravili na klubovou výstavu, která se konala ve Všeteči u Týna nad Vltavou. Cesta nám dala asi tři hodiny takže jsem si museli trochu přivstat abychom dorazili včas. Na místo jsme přijeli kolem deváté, patrně jako jedni z posledních. Blonďák zatím bohužel nerad cestuje, celou cestu byl přitisknutý ke Kissince a slintal ji na hlavu, takže když jsme vystupovali z auta byla chuděra celá mokrá. Stihli jsme trošku provětrat smečku a přesunuli se na místní hřiště kde se výstava konala. Hned od brány jsme viděli Kačku s Tikkoušem a Honzu s naší malou Jessie. Ani jsme se nestihli rozkoukat a začalo posuzování v kruzích. Pro obě štěňátka z našeho odchovu a jejich handlery to byla první výstavní zkušenost a o to více nás potěšili jejich výsledky. Lenka vyběhala s naším Blonďákem velmi hezký posudek a známku velmi nadějný 2 (rozhodčí Mike Denny). Honza s Jessie známku velmi nadějná 3 a taktéž velmi  hezký posudek (rozhodčí Martin Sanders). Honza na místě slíbil svým rivalům, že to bylo naposledy a příště si první místo nenechají vzít. Otec štěňátek Tikky se i přes velkou konkurenci také nenechal zahanbit a odnesl si známku výborný 3. Během výstavy se svými pánečky přijelo ukázat další štěňátko z našeho odchovu a to malá Abigail, které jsme doma říkali véčko a tak jsem nemohli být spokojenější. Myslím, že klubová výstavy byla organizačně velmi dobře zajištěná, v příjemném prostředí, s vydařeným počasím a navíc okořeněná dobrými výsledky.


Pan rozhodčí vypadá přísně Pan rozhodčí vypadá přísně
Lenka říká "Blonde stůůůj" :) Lenka říká "Blonde stůůůj" :)
 
posouzení na stole posouzení na stole
 
jdeme se ukázat v pohybu jdeme se ukázat v pohybu
 
super, Blonďáček je velmi nadějný 2 super, Blonďáček je velmi nadějný 2
radost pokračuje, Jessie je VN3:) radost pokračuje, Jessie je VN3:)
Honza a jeho rivalky:) Honza a jeho rivalky:)
Abigail véčková Abigail véčková
Abigail véčková Abigail véčková
Profikačka a Tikkoušek Profikačka a Tikkoušek
 
Tikkys je V3:) Tikkys je V3:)
klasika, tygřice Jessie válcuje Blonda klasika, tygřice Jessie válcuje Blonda
rodinka rodinka

int(1)

Novinky

 • Štěňátka od Abigail Bashi-Bazouk

  4.8.2016

  Ebinka (Abigail) z naší party A porodila 23.6.2016 v Týnu nad Vltavou pět krásných štěňátek. Štěníci ponesou jméno chovné stanice své maminky The Fluffy Ears a od 19.8.2016 budou připraveni na cestu do nových domovů. Pro více informací se podívejte na www.nasbeagle.cz Štěníci vyrůstají v domácím prostředí v těsném kontaktu s rodinou a budou tedy dostatečně socializovaní a vymazlení:)

 • Klubová výstava Všeteč

  10.9.2011

  Klubová výstava dopadla výborně. Více informaci zde.

 • klubová výstava Všeteč.

  5.9.2011

  Tuto sobotu vyrážíme směr Všeteč na klubovou výstavu. Lenka cvičně vystaví Blonda ve třídě štěňat a Honza Kocián zase malou Jessie (Anouk Bashi-Bazouk). Možná také dorazí malá krtečková (Audrey Bashi-Bazouk) a malá véčková (Abigail Bashi-Bazouk). Snad také nebude chybět Kačka s tátou Tikkčou. No prostě už se moc těšíme na rodinné setkání:)) 

 • Loučení se štěníky

  22.6.2011

  Postupně jsme se rozloučili s většinou štěníků až na blonďáčka, který zatím kempuje u nás:)

 • štěníci s připraveným batůžkem

  26.5.2011

  Pro vážné zájemce máme ještě volné štěníky připravené na odchod do nových domovů.

Starší »