CANISTERAPIE

Nejprve musím říct, že jsme v canisterapii začátečníci a dostali jsme s k ní přes naší kamarádku Alenku, se kterou se občas potkáváme na našem cvičáku. Když se jednou mazlila s Kísou řekla, že by se drobča na terapii hodila a nakontaktovala nás na Cantes Polička kde jsme v loni na podzim složili zkoušku ZCP 1.Dsc_0127 Kissy je opravdu velký mazel a tak jsem si řekl, že to zkusím zatím jenom s ní. V listopadu jsme začali  každý pátek dojíždět na nedalekou LDN, ale nemocniční prostředí bohužel Kissy moc nesvědčilo a nebyla tam ten mazel jakého známe. Jednou jsem na LDNku místo Kissy "propašoval" Tinušku a ta mně ukázala jak jsem ji podceňoval. Do pokojů k ležícím nakráčela bez sebemenšího zaváhání a pobyt ji tam nedělal žádný problém. Individuální canisterapeutickou zkoušku jsme s Tinušou zvládli na přelomu roku 2010/2011 a na LDN jsem bral spíše ji. Na počátku roku 2011 měla Tinuša vzhledem k březosti samozřejmě pauzu, ale po štěňatech se  k návštěvám vrátila. Mezitím zaskakovla Kissy, která už je v nemocnici o poznání klidnější než na začátku, ale určitý neklid tam zůstal takže nyní chodíme jednou za 14 dní s Tinuškou a pro Kissy budeme hledat nějakou alternativu, která by ji byla příjemnější.

int(4)

Novinky

 • Štěníci 6 den

  23.3.2011

  Štěnda rostou a vesele se krmí - prakticky nepřetržitě. Také se začínají hlasitě projevovat a je legrace poslouchat co jsou schopná vytvořit za zvuky. Bohužel vždy když pípne kamera tak si dají pauzu :(

 • Štěníci 2 den života

  19.3.2011

  Přidáváme videa našich štěňátek.

 • Štěnící

  18.3.2011

  Hurá máme šťěňátka, Tinuša během noci porodila 4 tricolor holčiny, 1 tricolor pejska a jednoho blond pejska. Hned jak se proberu z komatu napíšu víc.

 • Štěníci

  16.3.2011

  Tinuša byla v noci neklidná a ráno jsme naměřili pokles teploty.  Podle všeho se blíží čas porodu. Držte nám palce.

 • Štěníci

  15.3.2011

  60 den - stále čekáme, na bříšku Tinušky je vidět aktivita mrňousů tak uvidíme kdy to propukne.

« Novější | Starší »