CANISTERAPIE

Nejprve musím říct, že jsme v canisterapii začátečníci a dostali jsme s k ní přes naší kamarádku Alenku, se kterou se občas potkáváme na našem cvičáku. Když se jednou mazlila s Kísou řekla, že by se drobča na terapii hodila a nakontaktovala nás na Cantes Polička kde jsme v loni na podzim složili zkoušku ZCP 1.Dsc_0127 Kissy je opravdu velký mazel a tak jsem si řekl, že to zkusím zatím jenom s ní. V listopadu jsme začali  každý pátek dojíždět na nedalekou LDN, ale nemocniční prostředí bohužel Kissy moc nesvědčilo a nebyla tam ten mazel jakého známe. Jednou jsem na LDNku místo Kissy "propašoval" Tinušku a ta mně ukázala jak jsem ji podceňoval. Do pokojů k ležícím nakráčela bez sebemenšího zaváhání a pobyt ji tam nedělal žádný problém. Individuální canisterapeutickou zkoušku jsme s Tinušou zvládli na přelomu roku 2010/2011 a na LDN jsem bral spíše ji. Na počátku roku 2011 měla Tinuša vzhledem k březosti samozřejmě pauzu, ale po štěňatech se  k návštěvám vrátila. Mezitím zaskakovla Kissy, která už je v nemocnici o poznání klidnější než na začátku, ale určitý neklid tam zůstal takže nyní chodíme jednou za 14 dní s Tinuškou a pro Kissy budeme hledat nějakou alternativu, která by ji byla příjemnější.

int(1)

Novinky

 • Štěňátka od Abigail Bashi-Bazouk

  4.8.2016

  Ebinka (Abigail) z naší party A porodila 23.6.2016 v Týnu nad Vltavou pět krásných štěňátek. Štěníci ponesou jméno chovné stanice své maminky The Fluffy Ears a od 19.8.2016 budou připraveni na cestu do nových domovů. Pro více informací se podívejte na www.nasbeagle.cz Štěníci vyrůstají v domácím prostředí v těsném kontaktu s rodinou a budou tedy dostatečně socializovaní a vymazlení:)

 • Klubová výstava Všeteč

  10.9.2011

  Klubová výstava dopadla výborně. Více informaci zde.

 • klubová výstava Všeteč.

  5.9.2011

  Tuto sobotu vyrážíme směr Všeteč na klubovou výstavu. Lenka cvičně vystaví Blonda ve třídě štěňat a Honza Kocián zase malou Jessie (Anouk Bashi-Bazouk). Možná také dorazí malá krtečková (Audrey Bashi-Bazouk) a malá véčková (Abigail Bashi-Bazouk). Snad také nebude chybět Kačka s tátou Tikkčou. No prostě už se moc těšíme na rodinné setkání:)) 

 • Loučení se štěníky

  22.6.2011

  Postupně jsme se rozloučili s většinou štěníků až na blonďáčka, který zatím kempuje u nás:)

 • štěníci s připraveným batůžkem

  26.5.2011

  Pro vážné zájemce máme ještě volné štěníky připravené na odchod do nových domovů.

Starší »